سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)

(دیدگاه 1 کاربر)

طعم سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)  میوه های گرم است. هر باکس سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) عرب شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

1،725،000 تومان

موجودی: 1 عدد در انبار

 • ارسال سریع کالا به سراسر کشور
 • تحویل درب منزل شما
 • پشتیبانی 24/7 خرید و ارسال

خرید سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) 

سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) عرب یکی از محبوب ترین محصولات تنباکو در بازار است. آنها که به شکل قلم (stick) مناسب فروخته می شوند، جایگزین مناسبی برای سیگارهای سنتی هستند.

در اینجا مهمترین دلایلی وجود دارد که می توانید از خرید سیگار HEETS در وب سایت وان آیکوس مطمئن باشید:

 • تقاضای زیاد 

محبوبیت سیگار  HEETS از زمان انتشار آن در سال های اخیر به سرعت افزایش یافته است.

آنها به نسبت سیگاری های کلاسیک فعلی ضرر کمتری دارند و همچنین برای کسانی که سیگار رول شده  را ترجیح می دهند، جذاب هستند.

 

 • قیمت گذاری رقابتی 

سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) عرب در مقایسه با سیگارهای سنتی و سایر محصولات تنباکوی کم خطر قیمت رقابتی دارند. این امر به جذابیت آنها برای شما مشتریان آگاه از قیمت کمک می کند که ار بهترین و جدیدترین محصولات موجود در بازار با اطمینان خاطر خرید کنید. 

 

 • محصولات معتبر

فقط HEETS را از توزیع کنندگان رسمی خریداری کنید تا مطمئن شوید که محصولات 100٪ معتبر را می خرید. اعتبار ما رضایت خرید شما مخاطبان عزیز است.

 

 • کالای خوش دست و لوکس

به عنوان یک محصول لوکس، راحتی قلم، فناوری گرمایش تنباکو، و کاهش 90% ضرر سیپار های کلاسیک. 

 

کاهش خطر

HEETS به جای سوزاندن تنباکو، آن را گرم می کند و به طور بالقوه کاربران را در معرض سطوح کمتری از مواد شیمیایی مضر در مقایسه با سیگارهای سنتی قرار می دهد.HEETS ممکن است جایگزین کم خطری باشد. 

راحتی

راحتی فرمت قلم و طراحی آماده استفاده HEETS . نیازی به چرخاندن، بسته بندی یا دست زدن به تنباکوی شل ندارید. HEETS در زمان و دردسر کاربران صرفه جویی می کند.

 طعم

طعم غنی سیگار هیتس که توسط فناوری تبخیر آنها تولید می شود . طعم ها در مقایسه با سیگارهای معمولی ماندگاری بیشتری دارند.  HEETS تجربه بهتری از سیگار کشیدن را ارائه می دهد. 

رضایت

استدلال می کنند که سیگاری هایی که به HEETS تغییر می کنند سطوح بالایی از رضایت را گزارش می کنند. HEETS می تواند میل مصرف کنندگان به نیکوتین را بدون معایب عمده سیگارهای سنتی برآورده کند.

پس از پوشش هزینه های اولیه، HEETS را به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه در نظر بگیرید. نکته کلیدی، مزایای بالقوه ارائه HEETS – از کاهش خطرات سلامتی تا رضایت بیشتر و صرفه جویی در هزینه – در مقایسه با سیگارهای سنتی است. 

اگرچه هزینه اولیه HEETS ممکن است بیشتر باشد، آنها می توانند در دراز مدت در هزینه خود صرفه جویی کنند.

مواردی مانند عدم نیاز به خرید منظم بسته های سیگار،  و جلوگیری از آسیب به محیطی که از آتش خاکستر ممکن است آسیب ببیند.

1 دیدگاه برای سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)

 1. شهره

  آیا IQOS دهان را بودار می کند؟

  • وان ایکاس

   دما به صورت الکترونیکی کنترل می شود تا تنباکو نسوزد و طعم آن ثابت باشد. بخار تنباکوی گرم شده سریعتر از دود سیگار پخش می شود، بنابراین بوی شدیدی در نفس شما باقی نمی گذارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) عربArab-Heets-creation-apricityسیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)
1،725،000 تومان

موجودی: 1 عدد در انبار

اسکرول به بالا